Full time
1-5+ years

AWS Cloud DevOps Engineer

A TC2 az AWS Advanced Consulting és Migration Competency partnere. Ügyfeleink informatikai platformjainak tervszerű felhőbe migrálására, modernizálására, üzemeltetésére és a legjobb gyakorlatnak megfelelő optimalizálására összpontosítunk, úgy, hogy ügyfeleink minél jobban kiaknázhassák a felhőalapú számítástechnika üzleti és informatikai előnyeit.

Key tech skills:

IaaS
bash/batch
powershell
python
PaaS services: RDS, ELB, S3
network
config management
IaC
CI/CD
containers
automated testing
monitoring
logging
Lambda

A TC2-nél abban hiszünk, hogy az agilitás a kulcs, amelynek révén folyamatosan megújulhatunk, fejleszthetjük képességeinket, és mindig jobb szolgáltatásokat nyújthatunk ügyfeleinknek. Ezt nem csak elfogadjuk, hanem kifejezetten támogatjuk is; elvárjuk, hogy Cloud DevOps Engineer-ként konstruktívan alakítsd, hogyan tudunk mindig jobbak és jobbak lenni.

Közénk tartozol, ha te is ezt vallod: ha csinálunk valamit, azt csináljuk jól.

Szeretnél részt venni izgalmas fejlesztési projektekben, ahol a kreativitásodra és szakértelmedre is szükség van? Csapatunkba olyan szakembert keresünk, aki nem csak ismeri, de szereti is a fejlesztés folyamatait!

Munkavégzés: hibrid

Főbb feladataid:

· Fejlesztési folyamatok meghatározása és támogatása a projekt teljes életciklusában

· Együttműködés az ügyfelekkel a specifikációk felállításában és vállalható határidők meghatározásában

· Legalább a Python vagy Node.js programozási nyelv ismerete és alkalmazása a projektek során (főként Python)

· CI/CD-pipeline kiépítése és karbantartása

· IaC kód írása AWS rendszerekhez (CFN/Terraform)

· Konténerek (Docker) és azok AWS-ben történő koordinációja (K8s, EKS)

· AWS serverless megoldások (Lambda) ismerete és alkalmazása

Elvárások:

· Tapasztalat fejlesztési projektekben, preferáltan AWS környezetben

· Kiváló problémamegoldó készség és rugalmasság változó kihívásokra

· Csapatmunka iránti elkötelezettség és kommunikációs készség

· Proaktivitás és folyamatos tanulási hajlandóság a technológiai trendek terén

· Szükséges nyelvtudás: magyar (anyanyelv), English (professional

    Kérjük, ha lehetséges, küldj egy bemutatkozó videót (max. 2 perc) a következőkkel:

    • A legfontosabb dolgok, amiket szeretnéd, hogy tudjunk rólad

    • Miért válasszunk Téged a csapatunkba?

    Az üzenetküldéssel elfogadom az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.*